Το Νομαρχιακό Τμήμα Άρτας της ΑΔΕΔΥ σε συνεργασία με την ΑΔΕΔΥ και τους πρωτοβάθμιους Συλλόγους Εργαζομένων στο Νοσοκομείο και τα Κέντρα Υγείας του Νομού Άρτας, το Σύλλογο Εργαζομένων του Δήμου Αρταίων, το Σύλλογο Δασκάλων και Νηπιαγωγών Άρτας αλλά και την ΕΛΜΕ στα πλαίσια της Συνδικαλιστικής δράσης του διοργανώνει και παρουσιάζει την Θεατρική παράσταση “Σιγήν Ιχθύος”.
Αναλυτικά στο ρεπορτάζ του Δελτίου Ειδήσεων.